پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

مجله آنلاین شِلِپ

نوشته کامل

بیکینی زنانه کجاست؟ بیکینی اسلامی چیست؟

در این مقاله از مجله آنلاین شلپ به شما خواهیم گفت که بیکینی زنانه کجاست و بیکینی اسلامی چیست و چرا باید بیکینی زنانه مو زدایی شود. بیکینی زنانه کجاست ؟ بیکینی زنانه در واقع یک لباس شنای دوتکه زنانه‌ است که قسمت بالاتنه آن مانند سینه ‌بند، سینه ها را پوشانده و بخش پایین […]

بیکینی زنانه کجاست
بدون دیدگاه

در این مقاله از مجله آنلاین شلپ به شما خواهیم گفت که بیکینی زنانه کجاست و بیکینی اسلامی چیست و چرا باید بیکینی زنانه مو زدایی شود.

بیکینی زنانه کجاست ؟

بیکینی زنانه در واقع یک لباس شنای دوتکه زنانه‌ است که قسمت بالاتنه آن مانند سینه ‌بند، سینه ها را پوشانده و بخش پایین تنه آن از پشت، نشیمنگاه و از جلو، شرمگاه زن را می پوشاند. هنگامی که یک زن، بیکینی زنانه به تن می کند، ناف و دیگر قسمت‌های بدن او برهنه می‌ مانند. اندازه بالاتنه و پایین‌ تنه بیکینی زنانه با توجه به مدل بیکینی متفاوت است. البته این مدل بیکینی زنانه در غرب و کشورهای اروپایی رواج دارد و با پوشش زنان مسلمانان هنگام شنا کردن کاملا متفاوت است.

بیکینی زنانه کجاست

بیکینی اسلامی چیست ؟

در کشورهای اسلامی نظیر کشورهای عربی و کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران، بانوان هنگام شنا، از لباس شنای اسلامی یا به اصطلاح بورکینی استفاده می کنند. بورکینی نوعی بیکینی زنانه است که برای استفاده زنان مسلمان به هنگام شنا طراحی شده است. این لباس شنا، تمام بدن به غیر از صورت و کف دست و پا را می‌ پوشاند تا حجاب کاملی را برای زنان مسلمان که به شنا کردن علاقه دارند، فراهم آورد.

مزیت استفاده از بیکینی اسلامی

علاوه بر اینکه استفاده از بورکینی پیرو رعایت قوانین و شرعیات دین مبین اسلام  در راستای حفظ حجاب کامل برای بانوان مسلمان است، باید خاطر نشان کرد که برای جلوگیری از قرار گرفتن پوست در معرض تابش مستقیم آفتاب، استفاده از بورکینی توسط محققان و پزشکان متخصص پوست توصیه می شود. پوشیدن بورکینی هنگام شنا یا هنگام قرار گرفتن در معرض آفتاب در سواحل، خطر ابتلا به سرطان پوست را تا حد زیادی کاهش می دهد. استفاده از بیکینی زنانه اسلامی همچنین برای جلوگیری از آفتاب سوختگی یا آسیب ناشی از اشعه ماوراء بنفش، توصیه می شود. قرار گرفتن مداوم پوست در معرض تابش آفتاب، می تواند منجر به پیری زودرس پوست  و افزایش بروز چین و چروک روی آن گردد.

بیکینی اسلامی

یک زن با بیکینی اسلامی (بورکینی)

لیزر بیکینی زنانه کجاست و معنی آن چیست؟

موزدایی یا اپیلاسیون ناحیه بیکینی زنانه که با لیزر انجام می شود، فرآیندی است که طی آن به وسیله لیزر به از بین بردن موی زهار در ناحیه بیکینی بانوان می پردازد. لاین بیکینی زنانه به بخشی از بدن زنان گفته می شود که در داخل ران قرار گرفته و روی آن موی زهار می روید، این بخش از بدن توسط بیکینی های زنانه غیر اسلامی پوشش داده نمی شود. در اکثر کشورها و فرهنگ ها، مشاهده شدن موی زهار ناپسند و شرم ‌آور شمرده می شود و به همین علت بنا به دلایل بهداشتی، زیبایی یا فرهنگی، بانوان اقدام به موزدایی در ناحیه بیکینی به وسیله لیزر می کنند.

 

 منبع

wikipedia

definitions


مطالب مرتبط


بخش نظرات

نظرتان را بنویسید