جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۹

مجله آنلاین شِلِپ

نوشته کامل

دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا کدام است؟ معرفی ۶ سایت برتر

در این مقاله از مجله آنلاین شلپ قصد داریم شما را با دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا به وسیله معرفی ۶ سایت برتر هواشناسی، آشنا سازیم. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید. دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا و شناخت بهترین وب سایت های هواشناسی امروزه به دلیل رشد […]

دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا
بدون دیدگاه

در این مقاله از مجله آنلاین شلپ قصد داریم شما را با دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا به وسیله معرفی ۶ سایت برتر هواشناسی، آشنا سازیم. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا

دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا و شناخت بهترین وب سایت های هواشناسی امروزه به دلیل رشد روز افزون سفرهای کاری و تفریحی یکی از نیازهای عموم مردم می باشد. در این مقاله قصد داریم ۶ سایت برتر هواشناسی دنیا را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا

معرفی ۶ سایت برتر هواشناسی دنیا

۱- سایت AccuWeather

وب سایت AccuWeather یکی از محبوب ترین سایت های هواشناسی در دنیاست. جستجوی گزارش وضعیت آب و هوا در این سایت کار آسانی است، این وب سایت شرایط جوی محلی را مطابق با مکان محلی که در آن قرار دارید، در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که می خواهید به دنبال آب و هوای مکان دیگری باشید، فقط کافی است نام شهر یا کد پستی آن را در جعبه جستجو تایپ کنید. از دیگر ویژگی های این سایت می توان به ارائه جدیدترین نقشه ها، اخبار ، فیلم ها و موارد دیگر اشاره کرد.

مزایا : دسترسی آسان با تجربه کاربری بالا

معایب: تبلیغات بیش از حد در صفحات مختلف سایت

سایت: www.accuweather.com

۲- سایت The Weather Channel

این سایت یکی از چند دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا می باشد. همان طور که از نام آن پیداست، این وب سایت بستری برای ارائه کلیه اطلاعات مرتبط با آب و هوا می باشد. این سایت به شما امکاناتی نظیر؛ درجه حرارت زنده شهرها، اخبار آب و هوای محلی و گزینه های پیش بینی بسیار دقیقی را ارائه می دهد.

مزایا : ارائه پیش بینی های دقیق هواشناسی

معایب : تبلیغات بیش از حد در صفحات مختلف سایت

سایت: www.weather.com

۳- سایت Weather Underground

سایت Wunderground سایت دیگری است که اخبار محلی و به روزرسانی های هواشناسی را به کاربران ارائه می دهد. این سایت از رادارهای هواشناسی به طور لحظه ای و زنده برای ارائه آخرین اطلاعات و نقشه های هواشناسی استفاده می کند.  این سایت همچنین آخرین اخبار هواشناسی را در صفحه اصلی خود به کاربران ارائه می دهد. این سایت در کنار وب سایت های معرفی شده در این مقاله می تواند به عنوان دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا معرفی شود. این وب سایت انواع اپلیکیشن ها برای نصب روی تلفن های همراه شما را در وب سایت خود ارائه می دهد.

مزایا : گزارش دقیق آب و هوا

معایب : رابط کاربری آن چندان دلپذیر نیست

سایت: www.wunderground.com

بهترین سایت هواشناسی دنیا

۴- سایت Weatherbug

سایت Weatherbug سایتی دیگر است که پیش بینی هوای آنلاین و اخبار مربوط به آب و هوا را در اختیار ما قرار می دهد. این سایت یک بخش تحت عنوان Live Radar برای جستجوی همه مکان ها  دارد و سعی می کند دقیق ترین پیش بینی هوا را در لحظه به شما ارائه دهد.

این سایت بخش های متنوعی نظیر؛ پیش بینی های دقیق رویدادهای هواشناسی و بررسی میزان آلودگی شهرهای مختلف جهان را نیز به کاربران ارائه می دهد. این ویژگی ها سبب می شود که Weatherbug را به عنوان دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا در کنار سایر سایت های ارائه شده در این مقاله قرار دهیم.

مزایا : رابط کاربری خوب و آسان

معایب : تبلیغات بیش از حد

سایت: www.weatherbug.com

۵- سایت SAT24.cc

سایت Sat24.cc یک وب سایت هواشناسی است که کلیه موارد مربوط به هواشناسی و پیش بینی هوا را به صورت آنلاین به کاربران ارائه می دهد. نکته جالب توجه در مورد این وب سایت این است که علاوه بر ارائه خدمات هواشناسی، گزینه ای تحت عنوان تست سرعت را برای سنجش میزان سرعت اینترنت شما به کاربران ارائه می دهد.

مزایا : دارای بخش تست سرعت

معایب : پیچیدگی وب سایت

سایت: www.sat24.cc

 سایت های معتبر هواشناسی دنیا

۶- سایت World Weather Online

این سایت به اعتقاد خیلی ها دقیق ترین سایت هواشناسی دنیا می باشد. این وب سایت با ارائه گزارش های دقیق و نقشه های متحرک هواشناسی، دمای شهرهای مختلف جهان را به کاربران ارائه می دهد. این وب سایت دارای انواع ویدئوهای هواشناسی و بخش وبلاگ می باشد.

مزایا : ارائه ویدئوهای جذاب هواشناسی

معایب : کندی سرعت سایت

سایت: www.worldweatheronline.com

 

منبع

fossbytes


مطالب مرتبط


بخش نظرات

نظرتان را بنویسید