دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹

مجله آنلاین شِلِپ

نوشته کامل

کلوپ شبانه چیست؟ تفاوت دیسکو با کلاب و بار

در این مطلب از مجله آنلاین شلپ به شما خواهیم گفت که یک کلوپ شبانه چیست و چه تفاوتی بین یک کلاب با دیسکو و بار وجود دارد، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید. کلوپ شبانه چیست ؟ کلوپ یا باشگاه شبانه و یا نایت کلاب در واقع مکانی است برای رقص و […]

کلوپ شبانه چیست
بدون دیدگاه

در این مطلب از مجله آنلاین شلپ به شما خواهیم گفت که یک کلوپ شبانه چیست و چه تفاوتی بین یک کلاب با دیسکو و بار وجود دارد، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

کلوپ شبانه چیست

کلوپ شبانه چیست ؟

کلوپ یا باشگاه شبانه و یا نایت کلاب در واقع مکانی است برای رقص و شادی، نوشیدن مشروبات الکلی، مشاهده برنامه های سرگرم کننده و موسیقی زنده، که از غروب آفتاب شروع به فعالیت نموده و تا حوالی صبح درب آن به روی مراجعه کنندگان باز است. یک کلوپ شبانه معمولا دارای یک بار برای صرف مشروبات الکلی، یک جایگاه یا استیج برای رقصیدن، اتاق ها و بخش های VIP و یک جایگاه ویژه برای دی جی یا خواننده می باشد. حال که متوجه شدید کلوپ شبانه چیست بد نیست که با ما همراه باشید تا با ویژگی های یک باشگاه شبانه و تفاوت آن با دیسکو و بار نیز آشنا شوید.

 

تفاوت دیسکو و کلاب

بد نیست بدانید که در واقع یک دیسکو با کلوپ شبانه هیچ تفاوتی ندارد! دیسکو در اصل یک سبک موسیقی توام با رقص است که از دهه ۷۰ میلادی در امریکا رواج یافت. به دلیل اینکه این سبک موسیقی توام با رقص در باشگاه های شبانه مورد استفاده قرار می گرفت، کم کم واژه دیسکو رواج پیدا کرد. به این صورت که برخی افراد هنگام مراجعه به یک کلاب یا کلوپ شبانه از واژه دیسکو استفاده می کنند. این در حالی است که هیچ تفاوتی بین دیسکو و یک کلوپ شبانه وجود ندارد.

تفاوت دیسکو با کلاب

تفاوت بار با کلوپ شبانه

حال که متوجه شدید دیسکو با کلوپ شبانه هیچ تفاوتی ندارد، شاید سوال مهم برای شما این باشد که تفاوت بین یک بار با یک کلوپ شبانه چیست و ویژگی های اصلی یک باشگاه شبانه چه می باشد.

  • کلوپ های شبانه معمولا محیطی رسمی تر به حساب می آیند، در حالی که بارها محیطی کوچک تر و سنتی تر هستند.
  • شما هنگام ورود به یک باشگاه شبانه باید از پوشش و لباس خاصی طبق قوانین کلوپ، تبعیت کنید، در شرایطی که برای ورود به یک بار از لحاظ پوشش و  نوع لباس پوشیدن محدودیت خاصی ندارید.
  • کلوپ های شبانه معمولا دارای سالن ها و یا اتاق های VIP هستند، اما در بارها عمدتا همچین امکانی وجود ندارد و همه چیز جنبه عمومی تری دارد.
  • در کلوپ های شبانه معمولا مشروبات الکلی در حد معمول یافت می شود، در شرایطی که در یک بار انواع مشروبات الکلی با تنوع بالا برای مراجعه کندگان وجود دارد.
  • در کلوپ های شبانه معمولا برنامه موسیقی زنده و رقص وجود دارد، در شرایطی که بارها معمولا دارای موسیقی زنده یا استیج جداگانه برای رقص نیستند.
نمایی از یک بار

نمایی از یک بار

به طور کلی اگر به دنبال مکانی برای رقص و شادی و آواز هستید، کلوپ های شبانه بهترین گزینه برای شما می باشند. اما اگر قصد دارید شبی را با یک موسیقی سنتی و در آرامش بیشتری پشت سر بگذارید، ما به شما رفتن به یک بار را توصیه می کنیم.

 

 


مطالب مرتبط


بخش نظرات

نظرتان را بنویسید